TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 27.05.2015 21:08:12

Glydona
Abstinent
Místo: Ústí nad labem
Registrovaný: 27.05.2015
Příspěvky: 6

Přihláška - Glydona

U stolu v hostinci sedí žena a brkem vypisuje povolávací rozkaz. Po její levici leží naleštěná, avšak místy dosti opotřebovaná helmice...  Její plamenný meč je zasunut do postrojů štítu a v klidu spočívají u hospodského krbu za jejími zády. Pramen blonďatých vlasů si odhrne z čela a soustředí se na psaní....

    "Před několika hodinami jsem bojovala na bojišti s jedním z Vaších udatných bojovníků. Snažila jsem se ošetřit jeho rány jak to jen šlo. Bitva kolem nás byla ohlušující. jeho pohled se setkal s mým a když jsem mu ošetřovala hlubokou krvácející ránu na hrudi, z posledních sil mne odstrčil stranou a sám nastavil svá záda smrtící ráně, která byla určená mně. Na útočníka skrývajícího se ve stínech záhy útočili další z řad aliance... ovšem život bojovníka, který padl při mé ochraně se mi již nepodařilo zachránit...." odloží brk a zadívá se do plamenů v krbu, poté se napije ze svého poháru a opět zvedne brk a jeho hrot namísto inkoustu opět zahalí zlatavá záře a ona dále píše zlatým písmem.... "během jeho poledních chvilek jsem mu byla nablízku a dlužím mu svým životem. Neznala jsem jeho jméno, ovšem znak dvou zlatých pohárů mi není neznámý. Proto přijměte prosím moji žádost jako splacení dluhu tomu, který obětoval svůj život pro mě."

     Očima přečte v rychlosti zprávu a se zlatavou září jej podepíše. Složí a zapečetí psaní a na stůl hodí deset zlatých. Nasadí si přilbici, na záda pověsí štít a meč a v tichosti vyjde ven z hostince do chladné noci. Před hostincem vhodí psaní do schránky a cosi upoutá její pohled v černém blízkém lese. Vytasí meč, do ruky jí vklouzne naučenou technikou štít...

Offline

 

#2 27.05.2015 21:20:40

gonthran
Administrator
Registrovaný: 02.11.2010
Příspěvky: 214

Re: Přihláška - Glydona

moc pekne . .  . a dál? :-)

Ale stejne bys tu to strucne info dle vzoru mohl hodit ;-)


Mela - Derethras, Thalgrim, Elendhir, Yenakai

Offline

 

#3 27.05.2015 21:35:37

Glydona
Abstinent
Místo: Ústí nad labem
Registrovaný: 27.05.2015
Příspěvky: 6

Re: Přihláška - Glydona

Popis:

Jméno: Glydona
Povolání: Paladinka
Úroveň: 100
Alty: Ona sama je alt... main jest zlodějka Barraca v současné době na soukromé výpravě mimo dění
*RL: Věk 35, Ústí nad Labem, pracující

Hráčská minulost... vše od roku 1995 otočeno několikrát i s pistolí, včetně klasik Doom, Duke, SW, Blood, Daikatana, Shogo, BG, Fallout, Warcraft od počátků... mnoho...
Předešlé wow gildy: Takové ty z dob před RP nepočítám... RP guilda Strážci podsvětí na Shat´haru několik let, po "rozpadu" přesun na Wildhammer kde se poflakovala po různých guildách. Většinu času trávíme společně s Barracou na bojištích... prakticky většinu času.. tedy veškerý čas....

Očekávám přátelské prostředí otevřené k mým velmi častým RP průpovídkám, protože bez RP si WoW nedokážu představit. Není třeba reagovat, samozřejmě občasná RP komunikace by potěšila.

*Prohlédne si špičku brku, když ze tmy probleskne ostří a odseknutý kousek v tichu zarachotí o dřevěnou podlahu* Děkuji ti Barraco .... *zašeptá Glydona do stínu ze kterého se ozve zavrčení a zažehne pár zelených očí....*

Editoval Glydona (27.05.2015 21:40:30)

Offline

 

#4 27.05.2015 22:12:11

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Glydona

Ahoj super přihláška určitě jsem pro - nicméně upozorňuji že u nás se moc RP nejede tak aby pak nebylo zklamání. Ale jinak jsme pohodová parta a určitě k nám zapadneš.


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

#5 27.05.2015 22:21:08

Glydona
Abstinent
Místo: Ústí nad labem
Registrovaný: 27.05.2015
Příspěvky: 6

Re: Přihláška - Glydona

Najít dnes RP gildu je téměř nemožné... nehledám RP gildu, pouze gildu, která má pro RP pochopení. Nikoho do RP nenutím, ovšem po letech RP už neumím hrát normálně. Každá moje postava má příběh a snad obohatí kolektiv, že se alespoň hráči pousmějí, mávnou rukou, nebo je bude štvát. To je úděl RP a já jsem s tím smířený... hrajeme to přeci jen pro zábavu...

Offline

 

#6 27.05.2015 23:57:53

Khadoggy Dogg
Expert Štamgast
Registrovaný: 03.12.2008
Příspěvky: 210

Re: Přihláška - Glydona

Jooo pekny! Ja som urcito pro, este bude sranda smile Btw, co znamena RP? big_smile


http://imagizer.imageshack.com/img924/3116/u8o30F.png

Offline

 

#7 28.05.2015 00:31:05

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška - Glydona

RP = Role Playing.

Jinak za mě ano.

Offline

 

#8 28.05.2015 08:36:24

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Glydona

tak to se ti u nás bude líbit jsme tolerantní gilda a myslím že pár lidí si s tebou RP občas dá :-) napiš si některému oficírovi o inv do gildy.


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB