TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 19.04.2017 18:38:01

Arawen
Frťan
Registrovaný: 10.04.2017
Příspěvky: 15

Arawen

Prezdivka ve hre: Arawen
Class: Hunter
Level: 110
Alty: zadne
RL: Vek 32 Bydliste Praha, a bohužel pracující :-)
(není nutne uvadet RL jméno ani prilisne detaily)

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Hraju wowko nějakých 9-10 let s  menšími či většími přestávkami, už nvm přesně, celou dobu za huntera Arawen a celou dobu na Thunderhornu/Wildhammeru.

Předešlé wow gildy:
Začínal jsem na Wildhammeru v Renegades, po rozpadu raidovací skupiny jsem migroval na Thunderhorn ( byli ještě zvlášť ) do HoE, kde jsem strávil většinu roků. Pak jsem si dal asi rok pauzu a po návratu v guildě téměř nikdo nezbyl, tak jsem na začátku současného datadisku šel za kamarádem do EA.

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
Očekávám, raidování na dostačující úrovni, přátelské prostředí ( ne příliš mnoho horkých hlav smile ), mít třeba s kým zajít vyšší m+ a také, že pochopíte mou ne zrovna pravidelnou účast na raidech ( byli roky, kdy bylo wowko pro mě prioritou, ale ty už jsou pryč smile )

Pokud by to někomu nestačilo, tak se ptejte wink

Arawen

Offline

 

#2 19.04.2017 20:36:59

warrior
-- Oficir --
Registrovaný: 04.01.2008
Příspěvky: 186

Re: Arawen

Dobrych hunterov v grupe nikdy nie je dost, aj ked nam pada malo tokenov big_smile
Za mna urcite ano.


Elfkam

Offline

 

#3 19.04.2017 22:14:26

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Arawen

jasný berem wink


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB