TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 06.06.2018 19:15:49

Pascal
Abstinent
Registrovaný: 06.06.2018
Příspěvky: 1

Přihláška Pascal

Přezdívka ve hře: Pascalm
Class: Monk
Level: 110
Alty: Pascall (druid main po dobu legionu), téměř vše ostatní mám na max levlu buď zde nebo na Drak'thulu
RL: Věk - 19; Student; Praha

Moje hráčská minulost a zkušenosti s MMORPG:
Hrál jsem za svůj život všelico ale nikdy jsem nic seriózně z MMORPG žánru kromě WoW nehrál. Na offi hraji přibližně od konce MoP. Raidoval jsem vždy na heroic (casual) úrovni, kromě Nightholdu, kde mám odprogresovaný celý mythic.

Předešlé wow gildy:
Prošel jsem si skrz pár guild, které však často skončily neaktivitou nebo problémem ve vedení. Naposledy jsem raidoval před necelým rokem v Eternal Shadows NH a prvních několik týdnů ToS. Pak přišla dlouhá pauza kvůli různým IRL záležitostem.

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte:
Tak nejprve bych začal tím, že na Wildhammer jsem transfernůl z důvodu toxický komunity na DT a to i v casual "friendly" guildách. Byl mi právě proto doporučen tento realm a jako jedna z mála guild jste se ozvali, ať si u vás podám přihlášku smile Jelikož jsem se vrátil po dlouhé přestávce, tak asi momentálně nebudu moc guildě prospěšný co se týče raidu, takže spíše uvítám zázemí do příští expanze. Nikoho tu na realmu neznám, takže snad bych u vás potkal nějaký fajn lidi big_smile

Offline

 

#2 06.06.2018 22:28:26

warrior
-- Oficir --
Registrovaný: 04.01.2008
Příspěvky: 186

Re: Přihláška Pascal

U nas su len ti najfajnovejsi ludia! smile Za mna okej.


Elfkam

Offline

 

#3 07.06.2018 00:40:36

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška Pascal

Cajk. Napiš si nějakému z oficírů o invajt.

Offline

 

#4 07.06.2018 19:40:55

Largon
Administrator
Registrovaný: 22.04.2009
Příspěvky: 410

Re: Přihláška Pascal

Ahoj, já jen upozorním, že jsme opravdu casual gilda. Normálně v průběhu expanze zvládáme vyčistit raidy na heroic s mírnou časovou rezervou před dalším patchem. Na mythic si dáváme vždycky max pár bossů před datadiskem, kdy dlouhou dobu není co dělat.


Aestura / Auruja

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB