TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 20.07.2011 11:00:34

paja
Abstinent
Registrovaný: 20.07.2011
Příspěvky: 1

Přihláška Pája crossrealm

Čus lidi,

Prezdivka ve hre: *****
Class: Paladin
Level: 85
Alty: žádné na WH
RL: Vek 18 Bydliste Beroun, asi student pokud se zadaří

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Wowko cca 4 roky, většinu z toho na DT v jedné poměrně známé české gildě. Už mě to tam ale nebaví, spousta hloupých věčně se dohadujících děcek, prostě stupidita v každým rohu přesně tak, jak je to na celém DT obvyklé. Vzhledem k tomu, že se doufám chystám na VŠ chci změnit působiště a hledám něco klidnějšího. Možná i kamarád, ale to bych předbíhal.

Předešlé wow gildy:
viz minulý odstavec

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
Jak jsem již psal, hledám něco klidnějšího a o vaši gildě jsem se doslechl, že by tomuto mému požadavku mohla odpovídat a že máte tradici, což si myslím, je důležité.

Prosím berete tedy toto jako předběžnou přihlášku, víceméně se snažím zjistit, jestli byste proti tomuto nic neměli a jestli mohu transfernout.
Pokud by to bylo z vaši strany OK, samozřejmě se ozvu ingame a sdělím můj nynější nick na DT.  Nebo mohu i zde samozřejmě pokud si budete přát.

Pravidla gildy jsem si pečetl.

Paja

Editoval paja (20.07.2011 11:02:11)

Offline

 

#2 20.07.2011 12:27:09

Rythar
Administrator
Registrovaný: 09.08.2008
Příspěvky: 436

Re: Přihláška Pája crossrealm

Ja nevidim problem, prihlaska je primo vzorova. Dokonce ani Stin nemuze polozit svou klasickou otazku smile

Pokud hledas neco klidnejsiho, to u nas opravdu nalezt lze. Urcite ale necekej nejaky progress. Pro predstavu, momentalne moc neraidujeme, chodime jen trash ve FL. Z Cata raidu jsme chodili vsechny, ale chybi nam vsude hlavne posledni bossove. Pres prazdniny to byva vzdy slabsi... Ale v planu je dat mame smile

Za sebe jsem pro.


Kdo chce hýbat světem, ať nejprve hýbe sám sebou. [Sókratés]

http://i.imgur.com/xknf4PF.png http://i62.tinypic.com/6itz13.png
Alti: Pleskot, Xantypa, Koza, Jedlik, Ksanti, Kotrmelina, Blecha, Babovicka, Rytharka-TH, Tajtrdlice-TH

Offline

 

#3 23.07.2011 17:58:03

Zizarel
Administrator
Místo: Kamenice - Olešovice
Registrovaný: 23.01.2006
Příspěvky: 1011

Re: Přihláška Pája crossrealm

Souhlas.


" Nepokoušej se utopit smutek v rumu, umí plavat. "

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB